Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Praca dla rejestratorki medycznej OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 28, 2019 13:41 - Dam pracę - Łódź
2000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków m.in.:
• bezpośrednia obsługa pacjenta,
• rejestracja telefoniczna pacjentów na wizyty lekarskie
• bieżąca współpraca ze wszystkimi działami.
• biegła znajomość programów i urządzeń biurowych,
• udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług,
• weryfikacja i uzupełnianie danych personalnych pacjentów,
• zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów.
Wymagania :
• doświadczenia w obsłudze pacjenta minimum 1 rok,
• znajomość systemu mmedica
• dyspozycyjność (praca w trybie zmianowym),
• dobra organizacja pracy,
• komunikatywność oraz chęć pracy z ludźmi,
• zaangażowania,
• umiejętności współpracy w zespole,
• umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
• wysoka kultura osobista,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• umowę o pracę,
• pracę w stabilnej firmie, w milej i przyjaznej atmosferze,
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu