Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi kosmetyczne i zdrowotne

  Ultimed - gabinety specjalistyczne OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 25, 2022 01:48 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - Łódź
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów i ginekologów. Nie można zapomnieć także o perfekcyjnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu ,który cały czas podnosi swoje kompetencje. Nie można zapomnieć także o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności.

Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.