Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi kosmetyczne i zdrowotne

  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 8, 2022 00:14 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - Łódź
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma Tomo3D to wiodąca marka na naszym rynku prowadząca pracę nad przygotowaniem nowoczesnych form diagnostyki. W ofercie firmy pojawiają się nowoczesne sprzęty, które umożliwiają wprowadzenie innowacji przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. To firma, która pierwsza na świecie rozwinęła tomograf stomatologiczny i laryngologiczny. Urządzenia jakie proponuje ta firma to szansa na najwyższą dokładność przy badaniach radiologicznych.

Sprzęt, który został przez firmę wprowadzony to tomograf, który pozwala uzyskać dokładne obrazy pantomograficzne z uzyskaniem dokładnego obrazu budowy anatomicznej pacjenta poddanego badaniu. Najwyższa jakość przygotowanego urządzenia, umieszczone w tym sprzęcie innowacyjne rozwiązania pozwalają na bardzo dokładne badania. Wyniki jakie można uzyskać dzięki tym urządzeniom pozwalają na wprowadzenie leczenia idealnie skierowanego do danego pacjenta. W ten sposób wszelka efektywność podejmowanych działań jest wyższa.

Nowoczesna tomografia komputerowa w zakresie laryngologii i stomatologii niesie za sobą szereg korzyści zarówno dla lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.