Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi kosmetyczne i zdrowotne

  Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 6, 2022 13:16 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - cała Polska
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Diagnostyka obrazowa w medycynie jest aktualnie niezwykle mocno rozwinięta. Aby jednak była przydatna, niezbędny jest sprzęt wysokiej klasy. Firma Medcorp to renomowany dostawca sprzętu najwyższej jakości, który zapewnia możliwość prowadzenia diagnostyki na wysokim poziomie. Co więcej, w ofercie firmy znalazły się również takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla lekarzy dotyczące obsługi zakupionego sprzętu. Stawiając na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można też liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy , a także papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne i gwarantują precyzyjne wyniki. Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma naprawdę duże doświadczenie i bardzo dużą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez klientów, pomagając w podjęciu decyzji.

Medcorp to firma oferująca usługi na zaskakująco wysokim poziomie. Idealny wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej odznaczającego się wysoką jakością. Szeroki wybór, przystępne ceny oraz doradztwo zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba!

Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.