Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi kosmetyczne i zdrowotne

  Ultimed - gabinety specjalistyczne OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 2, 2022 00:19 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - Łódź
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej i jednego lekarskiego gabinetu na chwilę obecną są miejscem, w którym każdy może zyskać fachową pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na fachową pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów.

Trzeba pamiętać także o perfekcyjnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej. Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed opiera się na świetnie przygotowanym do pracy personelu ,który cały czas podnosi swoje kompetencje. Nie można zapomnieć także o sprzęcie od renomowanych producentów który wykorzystywany jest w gabinetach.

Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których schorzenia są naprawdę poważne i skomplikowane.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.