Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Internertowy sklep meblowy OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 28, 2022 16:07 - Meble na zamówienie - Warszawa
999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Wystartowaliśmy w 2007. Przez 3 lata powoli poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Nasza oferta to kilka tysięcy produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już w tej chwili większość produktów trafia do klienta w kilka dni od zamówienia, a ciągle pracujemy nad tym żeby ich liczba rosła.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak House & More, Keter, Gardinetta jak również wybrane mniejszych polskich producentów i importerów. Ciągle poprawiamy metody weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jesteśmy dumni z tego, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy wg. Ceneo 97% klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Okazywane przez Państwa zaufanie pozwala nam na dynamiczny rozwój. Chcemy, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Sprawdź Naszą ofertę na:
meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.