Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi informatyczne

  FixMe - Pogwarancyjny Serwis i Naprawa iPhone, iPad, MacBook OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 23, 2021 21:15 - Usługi informatyczne - Łódź
Szczegóły ogłoszenia
Serwis FixMe - oferujemy pogwarancyjne naprawy oraz doradztwo obejmujące urządzenia marki Apple. Działamy na rynku od kilku lat, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie oferując oryginalne i najwyższej jakości części zamienne. Naprawiamy urządzenia Apple, iPhone iPad i Mac z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów dzięki czemu każda naprawa jest gwarancją powodzenia. Do każdego urządzenia podchodzimy indywidualnie i z pasją. W Naszym serwisie możesz liczyć na zespół doświadczonych serwisantów którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu.

Urządzenia po zalaniu, z pękniętymi ekranami lub napuchniętymi bateriami są naszą codziennością. Zdobyte doświadczenie i wypracowane autorskie metody naprawy pozwalają nam wykonywać naprawy błyskawicznie i większość z nich trwa kilka godzin., dzięki czemu urządzenie wraca do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Zaawansowane i rozbudowane zaplecze serwisowe, umożliwia naprawę urządzeń praktycznie w każdym możliwym zakresie, od naprawy ekranu po skomplikowane i złożone usterki na płytach głównych.

Naprawa iPhone: Wymiana szybki lub ekranu (również z wyświetlaczem oryginalnym) , wymiana baterii, złącza ładowania, przycisków, aparatów, głośników, obudowy, instalacja systemu.
Naprawa płyt głównych w zakresie problemów z ładowaniem, włączaniem, braku funkcji WiFi/Bluetooth, GSM lub dźwięku, itd.

Naprawa iPad: Wymiana szybki, wymiana wyświetlacza na oryginalny , wymiana baterii, złącza ładowania, przycisków, aparatów, głośników, obudowy, instalacja systemu.
Naprawa płyt głównych w zakresie problemów z ładowaniem, włączaniem, braku funkcji WiFi/Bluetooth, GSM lub dźwięku, naprawa po zalaniach.

Naprawa komputerów Mac: Wymiana klawiatury, baterii, dysku, ekranów, obudowy, instalacja systemu. Konserwacja, rozbudowa i modernizacja w pełnym zakresie.
Naprawa płyt głównych w przypadku problemów z ładowaniem, włączaniem, braku funkcji WiFi/Bluetooth, braku dźwięku, problemami z podwyższonymi temperaturami, naprawa po zalaniach itd.

Przyjdź do nas i sprawdź jak wygląda serwis na miarę produktów marki Apple.
W serwisie FixMe, przywrócimy Twoje urządzenia do pełnej sprawności.

Bezpłatna ekspertyza i konsultacje, naprawy z gwarancją do 12 miesięcy i najkrótszy możliwy czas realizacji.

Zapraszamy do naszych salonów serwisowych w Łodzi przy ulicy:

Rumuńskiej 1 | 787 787 622

oraz

Piotrkowskiej 223 | 787 787 059

serwis@fixmelodz.pl

Oferujemy również bezpłatny odbiór urządzeń za pośrednictwem kuriera lub paczkomatów.
Prowadzimy skup urządzeń nowych, używanych i uszkodzonych.


https://fixme.com.pl
facebook.com/FixMePolska
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.