Voucher prezentowy na indywidualną sesję zdjęciową OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 8, 2019 14:33 - Fotografia i video - Łódź
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nie masz pomysłu co podarować swoim najbliższym z okazji specjalnej bądź bez niej? Chciałbyś/chciałabyś podarować swoim najbliższym niezwykły prezent, który będzie cieszył ich długimi latami?
Jeśli tak to mamy Państwu do zaoferowania Voucher na indywidualną sesję zdjęciową.
Sesje fotograficzna na pewno przyniesie radość waszym bliskim, zapewni im miło spędzony czas i pamiątkę na całe życie ( a nawet i dłużej ).
Sesja zdjęciowa może być przeprowadzona w dowolnej tematyce, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń ( wszystko zależy od wyobraźni osoby obdarowanej i naszej kreatywności, a kreatywności to nam nie brakuje ;) ).
Wiemy gdzie w Łodzi znajdują się ciekawe miejsca idealne do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Wszystkie wybrane przez solenizanta (bądź przez nas) zdjęcia zostaną poddane cyfrowej obróbce graficznej, a na życzenie przygotujemy je do wydruku i wydrukujemy.
Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej makijażystki, specjalizującej się w makijażu fotograficznym. Voucher prezentowy na indywidualną sesję zdjęciową jest ważny przez cały rok, a sama sesja fotograficzna może zostać przeprowadzona w plenerze ( na terenie Łodzi i jej bliskich okolicach ) oraz w naszym studio fotograficznym, mieszczących się w centrum Łodzi.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mail'owego.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.