Sesja buduarowa. Zmysłowa sesja zdjęciowa dla niej i dla niego. OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 17, 2021 20:58 - Fotografia i video - Łódź
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Flirtuj ze swoim zmysłowym i pewnym siebie sobą i ciesz się szytą na miarę, profesjonalną sesją zdjęciową buduaru w studiu Tomasz Pawlak Fotograf. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię burleska, bielizna, kostium kąpielowy, figlarny, romantyczny lub ślubny motyw, nasz personel dołoży wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo i pewnie na planie.
Wierzymy, że wzmocnienie jest kluczem do sukcesu, a nasze sesje zdjęciowe buduaru gwarantują efekt wzmocnienia ego.
Po skończonej sesji fotograficznej będziesz mogła / mógł odpocząć i wybrać najbardziej ci odpowiadające ujęcia, ale jeśli sobie życzysz to możemy dokonać wyboru za ciebie. Na wybranych zdjęciach przeprowadzimy lekką obróbkę graficzną. Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki po to żeby efekt końcowy nie tylko cię zadowolił, ale także przerósł twoje oczekiwania. Nie martw się jeśli nie posiadasz doświadczenia w sesjach buduarowych. Nasz fotograf pomoże Ci znaleźć najlepsze dla ciebie ustawienia. Przyjdź do naszego studia fotograficznego Tomasz Pawlak Fotograf lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź e-mail'owo. Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania i ustalimy cenę usługi.
Istnieje możliwość przygotowania zdjęć na potrzeby portali internetowych lub do druku o dowolnym formacie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i konkurencyjny czas oczekiwania.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.