Retusz i obróbka zdjęć. Poprawki zdjęć. Fotograf Łódź OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 17, 2021 20:56 - Fotografia i video - Łódź
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Posiadasz już swoje fotografie, ale czujesz, że można by było coś w nich ”podciągnąć ”, jeszcze trochę nad nimi popracować, zwiększyć kontrast, nasycić kolory lub wykadrować żeby zdjęcie znacznie zwiększyło swoją wyrazistość?
Wykonałeś zdjęcie nie do końca czytelne przez odbiorców ?
Jeśli masz takie odczucia to mamy przyjemność zaprosić do skorzystania z naszej usługi graficznej obróbki zdjęć. Wydobędziemy ze zdjęcia wszystko co w nim najlepsze, usuniemy mankamenty, podkręcimy kolory, wyłowimy i uwidocznimy główny motyw w sposób subtelny i wysublimowany. Przygotujemy fotografie na potrzeby stron internetowych i do druku. Otrzymasz od nas kompletny produkt zgodny z twoimi oczekiwaniami. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym, znamy kryteria, za pomocą których oceniane są fotografie więc potrafimy dostosować twoje zdjęcie pod ten kanon.
Posiadamy profesjonalny sprzęt i programy do obróbki graficznej więc zapewniamy najwyższą jakość i dokładność wykonania usługi.
Przed wykonaniem zlecenia wskazane jest spotkanie zapoznawcze w naszym studiu fotograficznym bądź kontakt telefoniczny, podczas którym omówimy Państwa oczekiwania odnośnie pożądanych rezultatów obróbki graficznej zdjęć. Na życzenie klienta przygotowujemy już zretuszowane fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zapraszamy do naszego studia fotograficznego Tomasz Pawlak Fotograf, zlokalizowanego w centrum Łodzi oraz do kontaktu telefonicznego bądź e-mail'owego
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.