Renowacja starych zdjęć. Naprawa starych zdjęć. Fotograf Łódź OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 17, 2021 22:20 - Fotografia i video - Łódź
Szczegóły ogłoszenia
Stara, klasyczna fotografia jest strażnikiem wspomnień o czasach, które dawno już minęły. Dzięki niej możemy poznać historię naszej własnej rodziny i przekazać ją następnym pokoleniom. Jest tłem opowieści, nieocenionym źródłem informacji o tym jak nasi krewni żyli wiele lat temu, jak wyglądała ich codzienność, jakie ubrania zakładali.
Stara fotografia jest otwartym, przejrzystym oknem przez które w teraźniejszości możemy oglądać przeszłość.
Fotografia potrafi zamrozić czas, choć nie jest odporna na jego upływ. Wraz z upływem czasu fotografia ulega uszkodzeniom mechanicznym przez co pogarsza się jej czytelność.
Jednak dzięki pomocy współczesnej technologii możemy przywrócić Państwa fotografią życie, a co za tym idzie, odtworzyć jej niezwykły klimat.
Jeśli posiadają Państwo uszkodzone fotografie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naprawy starych zdjęć. Dzięki naszej pracy, zaangażowaniu i doświadczeniu przywrócimy Państwa wspomnieniom przejrzystość.
Jeśli posiadają Państwo zdjęcia, które wymagają zajęcia się nimi to zapraszamy do naszego studia fotograficznego, które mieści się w centrum Łodzi. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W celu umówienia wizyty zapraszamy do odwiedzenia naszego studia bądź kontaktu telefonicznego bądź e-mail'owego.
Do zobaczenia.
Cena usługi i czas renowacji uzależniona jest od stopnia zniszczenia fotografii.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.