Fotografia biznesowa. Zdjęcia korporacyjne OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 8, 2019 14:05 - Fotografia i video - Łódź
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Fotografia biznesowa/korporacyjna ma szerokie zastosowanie–zdjęcia mogą być zamieszczone na stronie internetowej firmy, w jej folderach reklamowych i katalogach, a także mogą posłużyć do opublikowania na portalach społecznościowych jak Facebook czy LinkedIn.
Mogą posłużyć ponadto jako profesjonalne zdjęcie do CV i innych dokumentów.
Ten rodzaj fotografii jest bardzo często elementem niedocenianym w działalności PR firmy. Zdjęcia przedstawiające jej liderów są wykonywane sztampowo a osoby na zdjęciach są sztywne i nienaturalne co nie wpływa pozytywnie na wizerunek firmy.
Nasze doświadczenie i kreatywność w wyborze rodzaju oświetlenia sprawią, że zdjęcia wyróżniać się będą na tle konkurencji. Staramy się aby w naszych zdjęciach zachować równowagę pomiędzy profesjonalizmem i powagą choć wskazane jest również wprowadzenie luzu.
Przy tego typu fotografii zalecane jest skorzystanie z usług profesjonalnej wizażystki, która zadba o wydobycie i wyeksponowanie mocnych punktów naszej urody, równocześnie zakrywając mankamenty.
Po sesji wybierzemy najbardziej korzystne dla Państwa zdjęcia i oddamy je do dalszej obróbki graficznej. W sprawie umówienia się na sesję zapraszamy do naszego studia fotograficznego, które mieści się w centrum Łodzi. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego oraz email-owego. Gwarantujemy sprawną realizację i wysoką jakość naszych usług.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.