Zdjęcie do dowodu, paszportu, prawa jazdy. Zdjęcie biometryczne OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 8, 2019 13:42 - Fotografia i video - Łódź
Szczegóły ogłoszenia
Potrzebujesz wyrobić sobie nowy dowód osobisty, prawo jazdy, paszport bądź inny dokument, który wymaga fotografii biometrycznej?
Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.
Wykonamy dla Ciebie fotografie biometryczne, drukowane na nowoczesnym druku termosublimacyjnym, który zapewnia fotografii estetyczny i schludny wygląd, a dodatkowo sprawia, że jest odporna na zabrudzenia takie jak odcisk palca.
Otrzymasz 8 sztuk wydrukowanej fotografii o wymiarze 3,5 cm na 4,5 cm i elektroniczną wersję fotografii, która jest wymagana gdy chcemy założyć elektroniczny profil zaufany.
Całość realizacji usługi potrwa do 15 minut, podczas których wykonamy fotografię, a następnie poddamy ją obróbce w programie graficznym. Zdjęcia przez nas wykonywane spełniają warunki wymagane przez urząd przy równoczesnej dbałości o estetykę i wygląd zdjęcia, dzięki czemu cieszymy się pozytywną opinią naszych klientów.
Zdajemy sobie sprawę, że twarz ludzka ma niepowtarzalny kształt, więc dobieramy oświetlenie tak, aby wydobyć mocne punkty, zmniejszyć niedoskonałości, a to wszystko przy zachowaniu wymagań stawianych przez urzędy.
Cena za usługę wykonania fotografii biometrycznej w formie papierowej (8 sztuk) i elektronicznej wynosi 30 złotych. Jeśli potrzebują Państwo więcej niż osiem sztuk to koszt dodruku kolejnych zdjęć (również 8 sztuk) wynosi 5 złotych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.