Łódź kurs zaawansowany dietetyki OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 28, 2022 14:05 - Nauka i szkolenia - Łódź
890.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dietetyka Łódź – szkolenia zawodowe z dietetyki

Kurs dietetyki podstawowy w Łodzi (woj. Łódzkie)
Kurs dietetyki podstawowy to pierwszy etap szkolenia w Akademii Dietetyki w Łodzi. Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne w zakresie dietetyki i żywienia. Zajęcia odbywają się najczęściej w trybie weekendowym w godzinach 9:00 – 17:00, przez 6 dni. Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie edukacyjne, dlatego jest idealne dla każdego, kto chce podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć swoje umiejętności i zapoznać się z najnowszą wiedzą z dietetyki.
Cena: 890 zł (brutto)

Kurs dietetyki zaawansowany w Łodzi (woj. Łódzkie)
Kurs dietetyki zaawansowany to kolejny etap szkolenia z dietetyki realizowany w Akademii Dietetyki. Kurs obejmuje 60 godzin dydaktycznych, na którym kursant zdobywa wiedzę na temat żywienia w różnych stanach chorobowych, psychodietetyki i roli aktywności fizycznej w dietoprofilaktyce. Po ukończeniu szkolenia uczestnik ma możliwość przystąpienia do egzaminu, po którym otrzymuje dyplom potwierdzający przygotowanie do zawodu dietetyka.

Akademia Dietetyki – zawodowe szkolenia w Łodzi
Akademia Dietetyki jest specjalistyczną instytucją szkoleniową zajmującą się edukacją w zawodzie dietetyk w Warszawie od ponad 7 lat. Jako jedyna placówka oświatowa posiada Akredytację Kuratorium Oświaty na prowadzenie kursów dietetyki. Szkolenia realizowane przez Akademię Dietetyki są na bardzo wysokim poziomie - oferta edukacyjna obejmuje kursy realizowane w trybie stacjonarnym w sali dydaktycznej jak i kursy online (e-learning).

Dietetyka Łódź - aktualne terminy kursów w Łodzi:
www.akademiadietetyki.pl/lodz

Akademia Dietetyki
90-252 Łódź, ul. Jaracza 36B
tel. 42 637-23-73
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.