Łódź kurs dietetyki podstawowy OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 6, 2022 14:44 - Nauka i szkolenia - Łódź
890.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Dietetyka Łódź –szkolenia zawodowe
Kurs dietetyki podstawowy w Łodzi
Kurs dietetyki podstawowy jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych żywieniem i dietetyką. Program obejmuje podstawowe zagadnienia z anatomii, fizjologii i biochemii, ale również zawiera wytyczne dotyczące prowadzenia wywiadów z pajetami, układania jadłospisów, oceny stanu odżywienia i korzystania z norm. Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia MEN i wewnętrznym Akademii Dietetyki.
Cena: 890 PLN (brutto)
Kurs dietetyka zaawansowany w Łodzi
Kurs dietetyki zaawansowany to kolejny etap szkolenia z dietetyki (prowadzonym w Łodzi), przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu dietetyki i chcą zdobyć przygotowanie do zawodu dietetyka. Po ukończeniu cyklu szkoleń, kursant posiada kwalifikacje do komponowania diet i zaleceń dietetycznych oraz do indywidualnego prowadzenia pacjenta w różnych stanach chorobowych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje dostęp do programu komputerowego do układania diet i wskazówki jak z niego korzystać i w pełni wykorzystać jego możliwości.
Cena: 890 PLN (brutto)
Akademia Dietetyki – Specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych w całej Polsce (m.in. w Łodzi) od ponad 10 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń na wzorach Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.

Dietetyka Łódź - aktualne terminy kursów dietetyki:
www.akademiadietetyki.pl/lodz
Akademia Dietetyki
90-252 Łódź, ul. Jaracza 36B
tel. 42 637-23-73
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.