Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  MAGAZYNIER OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2020 14:26 - Dam pracę - Łódż
2800.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Twoje Zadania:

• Ręczny rozładunek transportów,
• Lokacja towaru w odpowiednie miejsca magazynowe,
• Weryfikacja dokumentów dostawy z dostarczonym towarem,
• Praca wewnątrz i na zewnątrz magazynu,
• Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Nasze oczekiwania:

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
• Chęć i motywacja do pracy,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
• Pakiet benefitów pozapłacowych tj.: ubezpieczenie grupowe, karnety sportowe, medycyna pracy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy:

hr@browin.pl

BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., 93-373 Łódź,
ul. Pryncypalna 129/141, www.browin.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu