Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  OPERATOR MASZYN Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 21, 2019 13:56 - Dam pracę - Łódż
3206.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Twoje zadania:
• obsługa maszyn i innych urządzeń,
• przygotowanie maszyn do produkcji (sprawdzenie parametrów i ewentualna ich korekta),
• kontrola stanu maszyn i urządzeń,
• prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
Nasze oczekiwania:

• Umiejętności techniczne,
• Dokładność i skrupulatność,
• Mile widziane doświadczenie w pracy maszynach,
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
• Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczenie grupowe, karnety sportowe),
• Rozwój osobisty i szkolenia wspierające,
• Przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy kierować na adres:

hr@browin.pl
BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., 93-373 Łódź,
ul. Pryncypalna 129/141 www.browin.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu