Zdjęcie do legitymacji szkolnej, fotografia do legitymacji studenckiej. OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 8, 2019 13:46 - Fotografia i video - Łódź
30.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Potrzebujesz wykonać fotografię do legitymacji szkolnej lub studenckiej? Chciałabyś/chciałabyś na zdjęciu wyglądać świetnie żeby nie wstydzić się pokazać swojego zdjęcia znajomym?
Od pewnego czasu zmieniły się techniczne wymagania zdjęcia legitymacyjnego ( t.zn. zdjęcie musi być takie jak do dowodu ), ale nowe zdjęcie nie musi być brzydkie i odpychające!
Zadbamy o to, aby wyciągnąć ze zdjęcia ile się da i uczynić z niego mały portret.
Od chwili wykonania zdjęcia, jego wyboru, aż do jego końcowej obróbki graficznej jesteśmy otwarci na sugestie i prośby naszych gości.
Podchodzimy w sposób indywidualny do każdego wykonywanego przez nas zdjęcia dzięki czemu każde z tych zdjęć jest starannie wykonane i dopracowane. Jeżeli chcesz dobrze, a nawet bardzo dobrze wyjść na zdjęciu do legitymacji to oprócz wprawionego oka fotografa i sprawnej ręki grafika potrzebny będzie także odpowiedni ubiór.
Zdjęcie musi być tak skadrowane, aby widać było całą głowę i górną część ramion. Zadbaj więc o odzienie, które zakrywa ramiona gdyż przy odsłoniętych ramionach i dużym dekoltem będziesz wyglądał jakbyś w ogóle nie miał na sobie stroju.
Cena za usługę wynosi 30 złotych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.